רשימת פיתוחים בעבודה וצפי השקה (Roadmap)

צפי להשקה בספטמבר 2018

 • שינוי גראפיקה והתאמה למסכי מגע: זהו העדכון הראשון בתחום הגראפי, המטרה היא להפוך את הייפר לזמינה גם על Apple וגם על מכשירי Android...
  כללי העבודה לא השתנו בשלב זה, רק המראה ומנוע הטיפול בחומרה. פסי הגלילה הותאמו למסכי מגע, לרבות לחצן popup בפינה התחתונה.
 • סיום תהליך התאמה למעבדים בארכיטקטורה של ARM. תיתכן השפעה ביצירת קבצי PDF.
 • המערכת הותאמה להתקנים גראפיים ברזולוציה גבוהה ב- windows 10 ויודעת לפעול בכל יחס zoom.
 • שינוי התנהגות התוכנה: הדפסת הלוגו במסמך קיים (חשבונית / קבלה / הזמנה / זיכוי / משיכה / ת.משלוח / ת.החזרה) לפי הסניף שרשום במסמך ולא על פי הסניף של המשתמש המחובר כפי שהיה עד כה.
  להזכירכם, משנת 2012, יש פרמטר שקובע האם הסניף במסמך חדש נקבע על פי רשומת הלקוח (הסניף אליו הלקוח משוייך) או על פי המשתמש שיצר את המסמך (סניף לפי נוכחות פיזית).
  תוספת: הוסף שדה נפרד להגדרת אופן ההדפסה של הלוגו בנייר טרמי (80 מ"מ).
  תוספת: הוסף שדה למיתוג עצמאי של הסניף - במקום שם החברה !
  שיפור טכני: מנוע ההדפסה שודרג באופן הטיפול במדפסת טרמית, הייפר משתמשת רק בהדפסה גראפית (כתמונה) ולכן ה-DPI של הגופן נקבע על 168 והופחתה כמות הקווים בציור.
 • שינוי התנהגות התוכנה: במסמכי המכירה ובמודול הקופה, מופיע מעתה אשף (חלון דיאלוג) חדש לחישוב הנחה או דריסת מחיר.
 • החלפת שדות: בתחום איזורי הזמן, לקראת מעבר לשימוש בשיטה חדשה, מתקיימים כרגע בהגדרות הסניפים השדות הישנים לצד שדה חדש. להגדרות המשתמש הוספו הרשאות "ברזל" חדשות.
  על מנהל המערכת להגדיר מראש את מנהלי החשבונות, עורכי מאגר המשתמשים, עורכי מאדר הפריטים. אחרת המשתמשים הללו יחסמו בעדכונים הבאים במהלך מרץ 2018.
  מערכת ההרשאות הקיימת אינה משתנה - אנו מוסיפים הרשאות חדשות בכדי להקל על מנהלי המערכות ולחסוך עבודה לעומת מערכת ההרשאות הקיימת שבה צריך לטפל בכל לחצן, לשונית ושדה.
  בטבלאות הגדרה רבות (סניפים, global def, employees ועוד) השדות המיועדים להסרה - הועברו לסוף הטבלה. אין לזה השפעה על המערכות הקיימות.
 • תוספת: הטמענו טבלת איזורי זמן חדשה בשם: SYE_Time Zone and DST. מעתה כלל הישומים שלנו משתמשים במנוע אחד מרכזי לשערוך זמנים בין סניפים ו/או שרתי מסחר.
  מבחינת המשתמשים אין הבדל בתוצר הסופי מלבד שמות איזורי הזמן, שמעתה קרובים יותר לחלוקה של מיקרוסופט. הטבלה הישנה נמחקה מהסכמה.
 • תוספת: שדה הגדרה בטבלת הסניפים, בשם 'Rename Hyper Application Title to', שמשנה את הכותרות של היישום של הייפר למה שכתוב בו.
  השדה נועד למקרים קיצוניים שמנהל המערכת רוצה להסתיר את זהות התוכנה או את שם מסד הנתונים !
 • תוספת: בהגדרת הסניפים ניתן מעתה לקבוע כי כלל הלקוחות של סניף מסויים, יעברו בעת יצוא לתוכנת הנח"ש זרה, לחשבון מספר X גם אם בהייפר מדובר בכרטיסי לקוחות נפרדים.
 • תוספת: בהגדרת הסניפים ניתן מעתה לקבוע כי סליקת האשראי של כל סניף תועבר דרך מסוף שונה (יכול להיות ספק טכנולוגיה זהה או שונה גם כן).