רישום שינויים בתוכנה "Hyper R.A.P"

ראשי התיבות הם Relationship-Accounting-Production ומייצגים מבחינתנו את הדור הבא של מערכות הניהול לארגונים בתחום הפיננסים והמסחר.
המוצר מושק בשנת 2021 בהדרגה ואנו משדרגים את לקוחותינו חינם, לאחר בחינות איכות ותאימות לאחור.

בעמוד זה נתעד את השינויים שבוצעו במכלול היישומים שמהווים את מערכת הייפר. שיטת רישום העדכונים אצלנו בנויה משנת העבודה + נקודה + מספר עדכון רציף.
יתכן שלא ישמר רצף מספרי בין הכותרות בעמוד זה, כך שיש לקרוא את תכולת השינויים בעדכון X כרשימת השינויים מאז העדכון הקודם המתועד.
איננו מתעדים תיקוני תקלות ("Bugs") קטנות בתפקוד התוכנה (דבר שגורם להשקת עדכון ללא תיעוד) אלא רק שינויים לעומת המצב הקודם.

עדכון 2021.016 תאריך השקה 06 ליולי 2021

 • בין עדכון 8 המתועד כאן לבין העדכון הזה היו רק תיקוני באגים "קלים" (בלי לשנות את תכונות המערכת).
 • הוספנו מנגנון להורדת קובץ רישיון מקומי (.lic) לאחר התחברות מלאה של משתמש להייפר, אם חלף חודש מאז הסנכרון האחרון.
 • תיקון תקלה מהותית (כל תקלה מהותית תמיד מדוות כאן בסעיף נפרד): בהפקת דוחות כספיים עם שנים מהארכיון הייתה בעיה.
  אם המשתמש הזין רק "החל מתאריך" ולא הזין "עד לתאריך", הייפר הייתה מבצעת שאילתה רק על הארכיון ובכך תוצאות הדוח לא כללו את פקודות היומן של השנה/שנים האחרונות.
  המשתמשים במערכת הכירו את הבעיה, אך משום מה חשבו שכך צריך להיות. אז אנו שמחים לתקן ומעתה אפשר להפיק דוח כספי "סתם כך מתאריך 1.1.3" ולקבל נתונים מיום 01/01/2003 ועד היום.
 • בהייפר קיימת אכיפה של מסמכי המכירות הרישמיים (מתעודות משלוח ועד חשבוניות), אשר מעל סכום X המשתמש חייב להזין פרטי זיהוי מלאים של הלקוח.
  החוק בישראל קובע כל עסקה מעל 5000 שח אבל בהייפר אפשר להגדיר סכום נמוך מהחובה החוקית, בהתאם לנהלי הארגון.
  התוספת בגרסה זאת הינה אכיפה של זיהוי מלא כבר בשלב אישור ראשוני של מסמך הזמנה. עד היום החובה לא נכללה במערכת ההזמנות, שזה חוקי אבל פחות נכון מבחינת ניהול תהליך.
 • שינוי מהותי בטבלת הלקוחות: כל השדות הקשורים בניהול הלקוח בפורטל האינטרנטי הועברו לטבלה נפרדת (יחס אחד לאחד - רשומה אחת לכל לקוח), בכדי להקל עלינו את השדרוגים התכופים בתחום האינטרנטי.
 • מודול הלוואות: תיקוני תקלות בממשק המשתמש, לא נמצאו תקלות בחישובים.

עדכון 2021.008 תאריך השקה 21 לאפריל 2021

 • במודול ניהול עסקאות מטח: שידרוג UI מציג אייקון ליד עסקה חדשה שנוצרה בעמדה אחרת ואייקון עריכה ליד עסקה שעודכנה בעמדה אחרת.
  תיקון כותרות בטופס ללקוח.
 • חיבור מערכת עזרה באופן מאובטח: החל מהגרסה הזאת לחיצה על עזרה מבצעת Single Sign-In כך שהלקוח רואה גם תכנים פרטיים שלו וגם תכנים ללקוחות מאומתים.
  בערך 75 אחוז מהתכנים ב-KB שלנו חשופים לכלל הציבור. השאר מאובטחים.
 • שדרוג דוח 867 עבור עסקאות מטח / קריפטו: תמיכה בפקודות איזון דרך הטבלה tpm_commands. מידע נמצא בעמוד ההדרכה של הדוח.