ארגז כלים

תוכנת הייפר ERP הכוללת מודול הנהלת חשבונות, מוגדרת לתת מענה לכלל הצרכים של מחלקת הנהלת החשבונות באמצעות כלים ייעודיים, שנבנו למטרת ייעול העבודה וביצוע פעולות בקלות וביעילות. ארגז הכלים של תוכנת הייפר, המיועד למנהלי החשבונות של הארגון, מספק מגוון כלים המיועדים לפעילות השוטפת של הנהלת החשבונות.

ארגז כלים

מבוא

ארגז הכלים של תוכנת הייפר, משמש את הנהלת החשבונות של הארגון לביצוע מספר פעולות ומחולק בהתאמה ללשוניות הבאות:

  • יבוא דפי בנק (כפקודות יומן) - כלי זה משמש לעדכן בתוכנה את הפעולות שבוצעו בכרטיס אשראי ובחשבון הבנק, ללא צורך בכתיבת פקודת יומן ידנית לכל שורה. זוהי הלשונית הראשית בארגז הכלים. הסבר נוסף בהמשך עמוד זה.
  • קליטת חשבונית ספק - בעזרת כלי זה ניתן לקלוט חשבוניות הניתנות על ידי ספקי הארגון אל תוך המערכת, לדווח על תשלום ולהפיק המחאה. למידע אודות כלי זה לחץ כאן.
  • מטבע זר - באמצעות כלי זה ניתן לראות את היסטוריית שערי המטבעות הנמצאים בשימוש הארגון ולבצע עדכון שערים ידני או ממקורות בנקאיים מוגדרים. למידע אודות כלי זה לחץ כאן.
  • חיוב לקוחות אוטומטי - המערכת מאפשרת לחייב באופן אוטומטי ומרוכז את הלקוחות בעלי יתרת חוב, שלהם כרטיסי אשראי או פרטי חשבון בנק המעודכנים במערכת. למידע נוסף אודות פעולה זו לחץ כאן.
  • הפקת חשבוניות אוטומטית - כלי זה מאפשר להפיק ולהדפיס חשבוניות ללקוחות בעלי שירות תקופתי מתחדש. למידע אודות כלי זה לחץ כאן.